Напередодні виступів у Кубку УЄФА калуський «Нафтохімік» підсилив квартет легіонерок – воротар Анжулі Ладрон, напівоборонець Айві Люїк (Австралія) та нападниця Вероніка Пьюа (Південна Африка) виступали у складі срібного призера чемпіонату США-2008 ФК “Індіана” з Індіанаполіса, а оборонець Росіо Маргарита Ернандес з Мексики – у воронезькій “Енергії” (Росія).
Керівництво клубу сподівається, що вони допоможуть команді здолати перший етап єврокубкового турніру. 4-9 вересня калушанки зіграють у Вроцлаві проти місцевого АЗС (4-го), грецького ПАОК (6-го) та естонської «Левадії» (9-го). Легіонерки захищатимуть кольори «Нафтохіміка» до кінця сезону. В чемпіонаті України калушанки посідають третю сходинку, поступаючись харківському «Житлобуду» і чернігівській «Легенді».
Івано-Франківська міська рада відкрила благодійний рахунок для перерахування коштів постраждалим від повені прикарпатцям.
Одержувач: виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Р/р 37118804054346 в ГУДК в Івано-Франківській обл. м. Івано-Франківська; мфо 836014; і.к. 04054346 Призначення платежу: благодійна допомога на ліквідацію наслідків стихійного лиха.
У разі передруку матеріалів гіперпосилання на "ТРК Вежа" обов'язкове.
Показати правила публікації
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації - рекламодавці. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.