| Програми |
| «Діаманти» Нова поп-зірка Івано-Франківська! |
«Times Students» - історії студентів в новому форматі
Депутат трьох скликань парламенту зняв маску серйозності
«Від реклами нам не сховатися!» - Ірина Качуріна
«У США не знали про існування України»- Назарій Пилатюк В Івано-Франківську оселилася дівчина-янгол Ірина Лончин підкорила канадців піснею про маму «Прикарпаття не використовує свій туристичний потенціал»,-Михайло Стовп'юк Сучасна опера - це як фільм з спецефектами, - Ірина Житинська
Професійний волейбол на Прикарпатті в занепаді Лицар сучасності – Андрій Снігур «Без музики я не проживу ані дня», - Петро Андріюк Вперше івано-франківські баскетболістки здобули високе місце в чемпіонаті України
«Створення веб-сайту починається з макету на папері», - веб-дизайнер Ростислав Войтичук Івано-Франківську потрібна сучасна бігова доріжка
Жінка, що зреклася особистого життя і цілком присв’ятила себе творчості Вона з першого погляду привертає до себе увагу. З нею фотографуються на вулицях, просять позувати перед фото та відеокамерами. Жінка, що зреклася особистого життя і цілком присв’ятила себе творчості. Це - Лідія Йолтуховська-Скоропис - письменниця, художниця, мистецтвознавець та мовознавець. Вона захоплює читачів своїми високохудожніми етюдами, казками для дітей, які друкуються в газетах і журналах України. Чарівна і загадкова львів’янка Лідія Михайлівна нещодавно побувала в гостях на Вежа fm.
Станьте героями програми і ви! Розкажіть про свої таланти, професію або цікаву життєву історію. Кожна людина – Діамант. Без виключення всі ми обдаровані! Тож сяймо яскраво! SMS із словом «Діамант» на номер: 095-2-600-600 (вартість згідно вашого тарифного плану) e-mail: igor.khymenets@vezha.org Ведучий програми – Ігор Хименець Про благодійність Чи довіряємо ми благодійним організаціям? Чому ми зазвичай стоїмо осторонь чужої біди? На скільки дитячі сиротинці відкриті для суспільства? – відповіді на ці запитання дає герой програми «Діаманти» керівник благодійної організації «Українська благодійницька мережа» Василь Футерко.
Станьте героями програми і ви! Розкажіть про свої таланти, професію або цікаву життєву історію. Кожна людина – Діамант. Без виключення всі ми обдаровані! Тож сяймо яскраво! SMS із словом «Діамант» на номер: 095-2-600-600 (вартість згідно вашого тарифного плану) e-mail: igor.khymenets@vezha.org Ведучий програми – Ігор Хименець. http://khymenets.blogspot.com
Діти мрії. Завдяки кому безплідні жінки народжували? Героїня програми «Діаманти» - Ольга Гайдей. Літній жінці зараз 73 роки. Усе життя Ольга Федорівна пропрацювала акушеркою у пологовому будинку Войнилова Калуського району. Їй доводилося бачити матусь не тільки у хвилини щастя, а й розділяти з ними горе. Адже, як відомо, не одна жінка стикається з проблемою зачаття дитини. Коли здавалося, що ситуація майже безвихідна Ольга Федорівна бачила світло в кінці тунелю. Від безпліддя вона вилікувала чимало жінок. Восьмеро з десяти народжували здорових діток. А все завдяки мистецтву масажу, яким вправно володіє Ольга Гайдей.
Станьте героями програми і ви! Розкажіть про свої таланти, професію або цікаву життєву історію. Кожна людина – Діамант. Без виключення всі ми обдаровані! Тож сяймо яскраво! SMS із словом «Діамант» на номер: 095-2-600-600 (вартість згідно вашого тарифного плану) e-mail: igor.khymenets@vezha.org Ведучий програми – Ігор Хименець. http://khymenets.blogspot.com
Паркур допомагає іванофранківським підліткам лікуватися від хвороб Їм не потрібні автомобілі чи інші засоби пересування. Вони знають як швидко добратися до пункту призначення і при цьому показати своє мистецтво. Вільний, красивий рух з перешкодами – ось філософія яку сповідують справжні трейсери. Саме так називають хлопців, які займаються паркуром. Герої програми «Діаманти» - Мар’ян Николюк і Дмитро Шумило. Вони добре володіють своїм тілом і витворяють таке що інші можуть тільки позаздрити. Але, коли студенти тільки починали тренуватися їм лікарі забороняли навіть бігати. Як Мар’яну та Дмитрові вдалося побороти свої хвороби, - відповіді далі у програмі.
З ліва на право: Дмитро Шумило, Ігор Хименець та Мар'ян Николюк
Станьте героями програми і ви! Розкажіть про свої таланти, професію або цікаву життєву історію. Кожна людина – Діамант. Без виключення всі ми обдаровані! Тож сяймо яскраво! SMS із словом «Діамант» на номер: 095-2-600-600 (вартість згідно вашого тарифного плану) e-mail: igor.khymenets@gmail.com Ведучий програми – Ігор Хименець. «Італійці хочуть повернення Андрія Шевченка в футбольний клуб «Мілан»
Вона працювала помічником у сім’ї знаних тамтешніх лікарів Біньйолі. Подружжя має мільйонні статки, але рахує кожну жменьку рису. Це не жадібність, це поміркована ощадливість, переконана Олена Колотенко. На її думку, Біньйолі завдяки цьому й розбагатіли. Підзаробив грошенят і здобув світову славу в Італії і український футболіст Андрій Шевченко. 8 років він грав за футбольний клуб «Мілан». Нещодавно, 29 вересня, Андрій відсвяткував своїх 34 роки. В соціальній мережі «Facebook» його прихильники у своїх вітальних коментарях зажадали повернення Шевченка у «Мілан». Про це та інше далі у програмі «Діаманти».
Ведучий Ігор Хименець Герой програми «Діаманти» професійний тату-майстер Богдан Хром’як Чоловік вдосконалює свою майстерність вже більше 20 років. Працює здебільшого в Івано-Франківську. Часто його запрошують в інші міста та навіть за кордон. Його клієнти – від відомих політиків міста до звичайних студентів. Чи популярні тату в Івано-Франківську, ціни та види цього мистецтва – про все це далі у програмі.
Станьте героями програми і ви! Розкажіть про свої таланти, професію або цікаву життєву історію. Кожна людина – Діамант. Без виключення всі ми обдаровані! Тож сяймо яскраво! SMS із словом «Діамант» на номер: 095-2-600-600 (вартість згідно вашого тарифного плану) e-mail: igor.khymenets@gmail.com Ведучий програми – Ігор Хименець. |


|