Співачка Kristin Kravets з Івано-Франківська авторка пісень у стилі modern, pop і trap. Дівчина розповідає, ще дитиною вона обожнювала музику та мріяла стати артисткою. Виступала на багатьох подіях, навчалася в музичній школі гри на фортепіано. Зараз співачка презентувала нову пісню і вже працює над мініальбомом, в якому поєднає відомі українські вірші, твори світових композиторів та сучасну музику.
Про розвиток молодих артистів в Україні, відомий пісенний телепроєкт, Євробачення-2025 та творчі амбіції співачки – читайте далі в нашому інтерв’ю.
– Як розпочинався твій шлях у музиці?
– Спершу я знімалася у фільмі «Carnival Row» спільно з Орландо Блумом та Карою Делевінь. Це дало мені неабиякий досвід. Потім стала ведучою музичного телеканалу. Хоч отримувала одну вищу освіту за іншою, але продовжувала співати, записувати альбоми й ніколи не зупинялася у своєму розвитку.
– Хто з відомих артистів ще тоді став для тебе взірцем?
– Ще з юності я захоплювалася співачкою Rihanna, яка і досі залишається однією з улюблених. Нещодавно і Beyonce стала моєю натхненницею та прикладом. Але я – меломанка, тож і у своїй творчості поєдную різні стилі.
– Ти родом з Івано-Франківська. Чому в юнацькі роки переїхала в Прагу?
– Так, я довгий час жила в Івано-Франківську, і зараз часто приїжджаю туди. До речі, в рідному місті я навчалась в Юридичній академії. Та згодом поїхала в Прагу, де здобувала освіту політолога. Саме так 9 років тому переїхати до Чехії задля навчання у Карловому університеті. Якісна європейська освіта неабияк допомогла мені у подальшому саморозвитку.
Потім переїхала в Київ, де навчалась на акторському.
– Нещодавно ти презентувала нову пісню під назвою “Вогонь”. Про що новий трек?
– Ця пісня про неочікувану любов, завдяки якій, хлопець покорив дівоче серце. Моє гасло в житті – ніколи не кажи «ніколи»! «Вогонь» – це танцювальна історія в dance-pop стилі. Енергійна музика і цікава love story.
– З ким ти працювала над новою піснею?
– Саунд-продюсер – DJ German Avny. Він один з найбільш відомих ді-джеїв Європи, тричі номінований на звання кращого ді-джея/продюсера Ізраїлю в конкурсі Discovery Night Awards.
– У твоєму житті був досвід участі в телепроєкті “Караоке на майдані”. Як зараз думаєш, чи варто молодому виконавцю проходити шлях пісенних конкурсів?
⁃ Музичний шлях в мене доволі довгий. Почала професіонально створювати музику, коли ще проживала в Івано-Франківську. У 2014 році я вже написала альбом в indi-pop стилі, але на той момент ми чомусь не закінчили цю справу і не випустили його. Але я вважаю, що це на краще. Зараз в мене колосальний досвід, а тоді його ще не було.
Так, я брала участь в «Караоке на Майдані». Туди я потрапила неочікувано. Хочу сказати, що в будь-якому випадку себе треба показувати й брати участь. Можливо я зараз глибоко в душі шкодую, що раніше не подавала заявки на «Голос країни». Побачимо, що вийде з цього зараз.
– Ти молода виконавиця. Як долаєш страх і хвилювання перед виступами?
– Часто буває, що перед виходом на сцену дуже хвилююся, але моя команда мене підтримує. Ми перед виходом на сцену часто можемо стати в коло й обійнятися, аби підсилити енергію одне одного і бути одним цілим. Буває таке, що і проговорюю молитву.
– Твоя музична кар’єра тільки починається. На твою думку, які зараз є основні труднощі, з якими стикаються молоді артисти?
– Жорстка конкуренція на ринку музики, відсутність підтримки від великих лейблів, фінансові виклики. Однак, важливо зосередитися на своїх талантах, розвиватися професійно, будувати свою аудиторію, свою команду та використовувати доступні можливості для просування своєї кар’єри.
– Знаю, що ти не тільки створюєш сучасну попмузику, але й плануєш її поєднувати із класикою. Розкажи про це.
– Так. Я планую випустити мініальбом «Душа класиків», де буде показана українська поезія зі шматочками музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні.
– Розкажи більше про майбутній альбом «Душа класиків». Як виникла ідея поєднати сучасну музику та музику видатних композиторів?
⁃ Ідея поєднання сучасної музики та творів видатних композиторів в мене була вже доволі давно, але все якось відкладалось. Робота почалась із вірша «Думи», який я хотіла окремо, якось цікаво заспівати. Вже в студії мені прийшла ідея поєднати поезію та композиторів.Так у пісні «Думи» присутні слова Тараса Шевченка та скрипка Вівальді. В пісні «На роковини» присутні вірш Лесі Українки та піаніно Erika Satie – французького композитора піаніста. Популярна пісня «Човен» за віршем Івана Франка отримала нове звучання, бо ми додали композицію В. А. Моцарта «Реквієм», що створило дивовижний ефект.
Наступні 2 пісні з мініальбому будуть: «Любіть Україну» В.Сосюра та «Лебеді материнства» В.Симоненко, а композиції по музиці ще не вибрали, це буде дуже цікаве modern-pop звучання.
– З якими виконавцями ти вже встигла співпрацювати? З якими – у планах?
⁃ Поки що мені не випала нагода попрацювати із відомими українськими співаками. Але хотіла б дует з Артемом Пивоваровим. Оскільки він продовжує свій авторський проєкт «Твої вірші, мої ноти». До речі, мою пісню «Думи» могли прийняти за плагіат. Але коли я міркувала над своїм альбомом та обирала поезії, навіть і не могла здогадатися, що Артем продовжить свій проєкт. На щастя плагіату між нашими піснями немає, у нас вийшло зовсім два різних треки на поезію «Думи». Попри це, я сподіваюсь, що зірки зійдуться і мені пощастить записати дует з Пивоваровим. Тепер це вже моя мрія, сподіваюсь Артем її почує.
– Як особисто на твою творчість вплинула війна?
⁃ Війна має значний вплив на мою творчість, вона перетворює біль та випробування у сили, що надихають мене створювати музику, яка може змінити світ і принести трохи світла у темні часи, як із піснею «Вогонь».
Війна також допомогла мені, як артистці, бути сильнішою. Вона навчила мене цінувати кожен момент та цінувати справжнє значення життя. Вона вимагає від мене бути відкритою та чесною у своїй музиці, передавати сильні емоції та повідомляти про мої переживання.
– Які в тебе амбіції в музиці?
– Я впевнено йду до своєї мети – представити Україну на Євробаченні-2025! Для цього дуже багато працюю і не падаю духом. Навчаюсь у найкрутіших, ходжу на музичні лекції. Та найголовніше – треба бути собою і нікого не слухати, йдучи до своєї цілі.
Дуже налаштована на Євробачення! Моя мета участі у Євробаченні-2025 – знову прославити Україну через музику і взяти перемогу, виявити свої музичні таланти та поділитися з усім світом.
Щоб підготуватися до конкурсу, я вже працюю над своїм репертуаром та вдосконалюю свої вміння виконавиці. Важливо використовувати кожну можливість для виступів та набрати досвіду на різних сценах. Також важливо слідкувати за трендами та популярними жанрами на Євробаченні, щоб моя пісня була сучасною та привертала увагу слухачів.
Якщо з’явиться можливість представляти Україну на Євробаченні, зроблю пісню, яка найкраще відображає мій стиль та сильні сторони. Важливо, щоб пісня запам’ятовувалась, була мелодійною та мала потужний емоційний заряд. Також я хочу врахувати шоу-програму, сценічний образ. Найкращим варіантом є підібрати пісню, яка автентична та виражає мою українську ідентичність.
Мрію бути почутою співачкою на багатомільйонну та багатонаціональну аудиторію, мати багато кайфових достойних концертів, турне по цілому світі та запустити свій мерч!
Спів – це моє життя, а ті емоції, що я отримую від виступів просто неможливо описати!
Христина Ткачук
Залишити відповідь