Хвилювання і безліч організаційних моментів. Це проходить кожна молода пара перед своїм весіллям. Та що робити, коли за крок до омріяного святкування, раптом доводиться змінювати його концепцію? З цим стикнулися іванофранківці Олександр і Христина. До головного дня в їхньому житті молодята готувалися понад пів року. Уже замовили ресторан, обрали підрядників. І навіть визначилися зі стилем весілля.
Проте свої корективи в організацію свята внесла пандемія. До передвесільних клопотів додалися карантинні обмеження. Весілля Олександр і Христина все ж вирішили не переносити. Проте, зізнаються, досі не знають, чого очікувати.
Розділити особливий день з близькими та друзями. Відмовлятися від цього наречені не готові. Проте, зізнаються, частина їхніх гостей наразі – за межами країни. І чи зможуть приїхати – поки невідомо.
Бажання узаконити стосунки, здебільшого, переважає над страхом перед обмеженнями. Це підтверджують і в міському відділенні РАЦСу. Свою роботу, запевняють, не припиняли. Від початку карантину тут зареєстрували понад дві сотні шлюбів.
Деякі закохані пари очікують більш сприятливого періоду для узаконення стосунків. А ті, хто все ж вирішив не відтягувати цей момент, мають дотриматися певних правил.
Зрештою, аби подати заяву на реєстрацію шлюбу, не обов’язково приходити у відділ РАЦСу. Це можна зробити в онлайн-форматі. На веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Таким способом можна також оплатити послуги. І навіть проконсультуватися з фахівцями. У період карантину цією можливістю скористалося чимало молодят.
Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».
Залишити відповідь