В Івано-Франківську оновлюють освітні заклади (ВІДЕО)

В рамках програми НЕФКО здійснюється реконструкція низки шкіл та ДНЗ. Відтак їх вихованці новий навчальний рік проведуть у просторих і комфортних класах. Масштабний ремонт відбувається, зокрема, у дошкільному закладі “Малятко”.

Максимально поновиться шкільна інфраструктура 1-го ліцею. Задля його благоустрою батьківський комітет взяв участь у конкурсі “Бюджет участі” та телевізійному проекті “Битва міст”. І виграв гранд на облаштування сучасного ігрового майданчика.

Цього року “Бюджетом участі” скористалося чимало загальноосвітніх закладів Івано-Франківська. Усі шкільні ініціативи акумулювала категорія “освітні проекти”.

В рамках підготовки до 1-го вересня капітальні та профілактичні ремонти здійснюються у 12 навчальних закладах Івано-Франківська.

Михайло Березень, Михайло Тімаков, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *