«Рапсодія морозів», або як розповісти історію в тематичній фотосесії (ФОТО)

В сучасному світі, коли фототехтіка стала доступною, а камера смартфона може позмагатись в якості з дзеркалкою в руках новачка, просто направити об’єктив фотокамери на модель й натиснути на затвор – недостатньо. В такому випадку найкраще, що вам «світить» – нова аватарка для соціальних мереж. В гіршому – це “викинуті на вітер” нерви, час та гроші.


Отже, декілька порад для тих, хто прагне здивувати своїми світлинами:

Наявність фотоапарату не означає бути фотографом

Ви повинні розуміти, що для серйозного проекту (а він у вас серйозний, правда?) потрібно володіти як мінімум базовими навичками в галузі фотографії. Фотоапарат – це тільки інструмент. Він не зробить за вас роботу. Знання про діафрагму, ICO, експозицію та інші базові речі – must have.

Володарка меча коріхана Ельдевін
Персонаж з вигаданої історії «Рапсодія морозів»


Моделі повині розділяти ваші ідеї

Майте на увазі, що для досягнення результату всі повинні викладатись на 101%. Тому найти однодумців для реалізації вашої ідеї є не менш важливим фактором, ніж наявність відповідних навичок у фотографії.
Для реалізації нашої ідеї ми запросили місцевих косплеєрів (косплей – один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів).

Принцеса вогню Артея.
Персонаж з вигаданої історії «Рапсодія морозів»


Безкоштовний сир буває тільки у мишоловці

Навіть для фотографії на фоні заходу сонця в полі маків, потрібно для початку виїхати за місто, тобто витратити кошти на проїзд. Що вже говорити про проект, на реалізацію якого потрібні відповідна локація, реквізти, провізія (не працювати ж цілий день на голодний шлунок).



Ви – творець власної історії

Маємо моделей, маємо костюми, маємо фототехніку – чудово. Але без історії фотографії вийдуть без душі й викликатимуть тільки одну емоцію: “Ну і що?”. Люди не розумітимуть, в чому сенс такої фотосвітлини.

Артея і Атрея. Персонажі вигаданої історії «Рапсодія морозів.


Локація, техніка безпеки, екстремальні умови

Для нашої історії ідеальною локацією став водоспад Женецький Гук, оскільки нам потрібна була локація з великою кількістю криги. На вулиці -10°с, що сильно ускладнює фотозйомку. На побудову кадру були виділені лічені секунди, щоб моделі не замерзли. 90% вогню, який ви побачите на світлинах – справжній. Висновок один: краса потребує жертв.

«Рапсодія морозів: Легенда весни»



За легендою, весна приходить разом з ними. Принцеса вогню Артея та її сестра, чародійка Атрея, вступають в бій з Ельдевін, хранителькою морозного меча коріхана (дос. переклад “Лід і вогонь”). Саме ним можна розрубати вічний лід та пробудити весну.














Фото: Time4 Production
Моделі: Оля Остапович (Артея), Оля Дубей (Атрея), Василина Дзундза (Ельдевін)
Повний фотосет дивісться ТУТ

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *