Заспівати в дуеті з молодими, талановитими та цікавими артистами вирішила Тіна Кароль. Так на світ з’явився міні-альбом “Молода кров”. Співачка розповідає, що основна місія її проєкту – поповнити каталог сучасної української музики. А щоб не співати сольно, вирішила створити цікаві дуети. З Тіною Кароль вдалось поспілкуватись нашим радіоведучим Ігорю Хименцю та Оксані Дудій. Про молодих артистів, альбом і створення пісень.
Мені дуже приємно. Хотілось би приїхати, побути в гостях, відвідати свою вулицю Будівельників і 22 школу. До речі, нещодавно в мене була зустріч з однокласницею. Ми намагались відтворити фото 20-річної давності, де вона сиділа на серванті. Пізніше сусідка, в якої вдома був той сервант, написала мені, що він ще є.
– У Вас нещодавно вийшов альбом “Молода кров”. Це дуже крута ідея. Як вона зародилась?
Це повністю україномовний альбом, присвячений Дню Незалежності нашої країни. Можна звантажувати, слухати. Як ідея виникла? Знаєте, всі в День Незалежності думають про минуле, згадують сьогодні й мріють про майбутнє. А я вирішила діяти й вже створювати це майбутнє сьогодні. В альбом увійшло сім дуетів і одна моя сольна пісня “Хто як не я”. В тих дуетах беруть участь артисти нової формації – співаки, які однозначно будуть звучати через деякий час. Молода кров, як то кажуть.
– А як Ви обрали тих сім дуетів? Бо зараз стільки молодих виконавців, що можна було розгубитись.
Так, можна було обрати не сім, а двадцять сім чи сто сім. Є жанр і сто сім пісень люди б не переслухали. Друге – хочеться, щоб цей проєкт жив довго. Третє – я коли робила україномовний альбом, сконцентрувалась на декількох піснях, але зрозуміла, що не хочу сама їх виконувати. Я сама зробила цей проєкт, це мій перший такий. Сподіваюсь, що до мене приєднаються й інші зірки.
– Це Ви вже натякаєте на продовження?
Так, я дуже цього хочу. Зараз в альбом увійшли цікаві особистості, які класно звучать в цих піснях. Розумієш, можна співати багато пісень, але вони просто зроблені, а є ті, які реально хочеться переслуховувати. Так і народжуються хіти.
– Wellboy, група KAZKA, Alina Pash, Latexfauna, Сам на Сам, Микита Ломакін, Ivan Navi – це вже окремі особистості. З ким було найбільш кумедно чи складно в роботі?
Дуже цікавий Wellboy. Він такий класний. Дуже прикольні Latexfauna. Загалом кожен відрізняється своєю аурою, про кожного можна багато говорити. Хто ще міг так легко, танцювально, драйвово заспівати, як не солістка гурту KAZKA?Вона вміє бути такою ненав’язливою. Дуже етнічна і танцювальна водночас. Їм дуже личить композиція, яку вони виконують.
Хочу розповісти про цю композицію більше. Коли я навчалась в школі, десь 8-9 клас, пісня “Зірочка” була дуже популярна в Івано-Франківську. Тоді її виконував Дмитро Ципердюк. Мене ця пісня не залишила. Я зателефонувала до Дмитра і запитала, хто зараз виконує пісню. Він сказав, що пісня зараз вільна. Я сказала, що хочу її забрати. Пісня лежала на моїй полиці п’ять років, чекала свого звучання. Вже потім я зрозуміла, що вона має бути не сольною, а дуетною. Я направила її Олександрі Заріцькій і вона сказала, що це класна пісня. Ось так і вийшла колаборація і ми підняли хіт з 1998 року, який зараз актуальний. Я пишаюсь тим, що такі флеш беки можуть бути успішними.
– Альбом має гарні рейтинги, його слухають не тільки в Україні.
Я знаю, що українців всюди багато, українську музику люблять. Давайте просто поповнимо каталог сучасної української музики. Хай люди пишаються нами.
– Розкажіть ще про пісню “Хто як не я”.
Її написала Аlyona Аlyona. Це моя сольна пісня. Мені вона подобається, така мотивуюча. “Я буду падати, щоб піднятися високо знову”. Кожен крок назад – це ще один крок вперед. З цього складається життя.
– Хто ще буде в “Молодій крові” ?
А звідки я знаю? В нас молодих талантів ще багато.
– Що має відрізняти артиста від інших, щоб потрапити в “Молоду кров”?
Ні, це не тільки люди, що співають. Це люди, які мають матеріали, щоб почати свою кар’єру вже сьогодні. Це для того, щоб підняти інтерес до виконавця, в якого є авторська музика.
Радіошоу “Зроблено в Україні”
Залишити відповідь